Teknosa Bi’Link Nedir? Nasıl Üye Olunur?

166
Teknosa Bi’Link Nedir? Nasıl Üye Olunur?

Bi’link, Teknosa’nın Eylül 2022 tarihinde duyurmuş olduğu bir satış(Affiliate) ortaklığı sisteminin adıdır.

“Teknosa’da Influencer sensin!” mottosuyla ortaya çıkan ortaklık sistemiyle artık herkes paylaştığı linklerden komisyon kazanabilecek. Aylık 5.000 TL’ye kadar linklerden nakit gelir elde edebilirsiniz.

Ödeme İçin Alt Limit Var Mı?

Evet, minimum tutar 100 TL’ye ulaştıktan sonra ödeme talep edebilirsiniz. İlgili dönem kazancının, iptal- iade kontrolleri tamamlandıktan sonra, komisyon kazancın 100 TL ve üzerindeyse ödemen hesabına aktarılır.

Komisyon kazancın satın alınan ürünlerin iptal ve iade süresi geçtikten sonra hesaplanacak olup kazancın 100 TL altında kalırsa bakiyen sonraki aya devreder.

Hangi Ürünlerden Komisyon Kazanabilirim?

Teknosa.com üzerinde gördüğünüz tüm ürünlerden, satın alınması halinde komisyon kazanırsınız.

Bi’link Komisyon Oranı Nedir?

Paylaştığınız link üzerinden alışveriş tamamlandığı takdirde; telefon, bilgisayar, tablet, televizyon, ses ve görüntü kategorisindeyse %0,75

beyaz eşya, ankastre veya elektrikli ev aletlerindeyse %2,5;

diğer kategorilerdense %5 komisyon kazanabilirsin.

En Fazla Kaç Kişinin Alışverişinden Komisyon Kazanabilirim?

Farklı kişilerin alışverişlerinde bir sınırlama yok. Aynı kişinin vereceği en fazla 3 sipariş için komisyon kazanabilirsin. 4. siparişinden sonra komisyon kazanamazsınız.

En Fazla Ne Kadar Kazanç Elde Edebilirim?

Linklerinden gerçekleşecek ciro üzerinden en fazla 5000 TL kazanç elde edebilirsin.

Kendi Linkimden Para Kazanabilir Miyim?

Hayır. Linki oluşturan kişiler kendi linklerinden komisyon kazanamaz.

Satışı Gerçekleşen Ürün İade Edilirse Kazancım İptal Mi?

Evet, iptal veya iade edilen ürünlerden kazanç sağlayamazsın. Bir ay içerisinde paylaştığın ürünlerden gelen siparişler iptal ve iade süresi dolduktan sonra kontrol edilip kesinleşmiş satışlar üzerinden kazancın hesaplanır.

Kazancımı Ne Zaman Çekebilirim?

Onaylanan kazancını, bize belirttiğin hesap bilgilerine ya da kestiğin faturaya istinaden her ayın 11-14’ü aralığında yatırıyoruz.

Ör. Kasım ayı kazancını (yasal) iptal iade süreci sebebiyle Aralık sonunda tamamlıyoruz, bu doğrultuda Kasım ayı ödemeni en geç Ocak ayının 14′ ‘üne kadar alıyorsun. Kazancın 100 TL altında kalırsa bakiyen sonraki ayki kazancına aktarılıyor.”

Paylaştığım Linkten Kaç Gün İçinde Alışveriş Yapılırsa Bana Yansır?

Paylaştığın link ile Teknosa.com a gelmiş kullanıcının 4 gün boyunca yaptığı alışverişler eğer sonrasında farklı bir linkten gelmediyse sana kazanç olarak yansır.

 

 

Bir cevap yazın