Trendyol Mobil Satıcı Paneli’ne ‘Yeni Sipariş Geldi’ Özelliği Getirildi
  1. Anasayfa
  2. Trendyol

Trendyol Mobil Satıcı Paneli’ne ‘Yeni Sipariş Geldi’ Özelliği Getirildi

0

Pazar yerleri arasında en kapsamlı mobil uygulamaya sahip olan Trendyol’un Satıcı Paneli uygulamasına ‘Yeni Sipariş Geldi’ özelliği getirildi. Biliyorsunuz ki Trendyol sipariş geldikten sonra belirli periyotlarda bir bildirim gönderiyor idi. Gelen bildirimlerin içeriği genelde genel kapsamlı ve sanki yeni gelmiş gibi bir algı yaratıyordu.

Gelen bu bildirimlerde “09:00 – 12:00 saatleri arasında x siparişiniz bulunuyor” tarzında metin yer alıyordu. Oldukça kullanışsız olan ve bizim de hiç haz etmediğimiz bu bildirimin gitmesine oldukça sevindiğimizi söyleyebiliriz :)

Trendyol, satıcıların sıklıkla dile getirdiği bir özelliği son yaptığı güncelleme sonrasında yayına aldı. Güncellemeden sonra gelen her siparişte telefonunuza bir bildirim gelecek. Bildirimi dilerseniz kapatabilirsiniz.

‘Yeni Sipariş Geldi’ Özelliği Nasıl Aktif/Pasif Edilir?

Trendyol’un yeni özelliği, gelen güncelleme sonrasında otomatik olarak aktif hale geliyor. Gelen güncelleme sonrasında bu özellikte bazı sorunlar da mevcut. Eğer şimdi kapatırsanız tekrar açmak istediğinizde uygulama hata veriyor. Bu yüzden uygulamanızı en güncel versiyona yükselttikten sonra bir daha dokunmamanız. Eğer yanlışlıkla pasif hale getirdiyseniz uygulamanın önbelleğini silip tekrardan hesabınıza girmeyi deneyin.

Menü Başlığına ‘Ödeme ve Fatura Ekranı’ Geldi!

Son güncelleme sonrasında gelen bir diğer özellik ise MENÜ sekmesinde daha önce sadece Destek yer alırken artık ‘Ödeme ve Fatura’ başlığı da yer alıyor. Bu ekran sayesinde bu hafta alacağınız hak edişiniz ve sonraki haftalarda hesabınıza yatacak tutarları görebilirsiniz. Oldukça kullanışlı olan bu sayfa normal arayüz ile birebir aynı şekilde.

 

Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir