Trendyol 50 TL Kargo Baremi Uygulamasını Uzattı!
  1. Anasayfa
  2. Trendyol

Trendyol 50 TL Kargo Baremi Uygulamasını Uzattı!

0

Trendyol, 29 Mart’ta duyurusunu yaptığı ve 1 Nisan’dan itibaren aktif hale getirdiği yeni kargo baremi uygulamasının süresini uzattı. 

Artan maliyetler sebebiyle Trendyol’un 30 TL olarak belirlediği kargo baremi uygulaması yapılan iyileştirme sonrasında 50 TL’ye çıkarılmış ve 50 TL altındaki tutarlar 3 farklı bölüme ayrılmıştı. Böylelikle satıcılar sattıkları ürünleri kendi kâr marjına göre istediği bareme denk getirip satışa sunabiliyor.

Trendyol, 26 Nisan’da yaptığı bildirim sonrasında 50 TL Kargo Baremi uygulamasını 30 Haziran’a kadar uzattığını paylaştı. Pazar yerleri arasında en mantıklı kargo çözümü olan bu uygulamayı desteklemekle beraber kalıcı hale gelmesini temenni ediyoruz. Bir kez daha Kargo Baremi uygulamasını paylaşalım.

50 TL ve altı siparişlerde durum nedir?

  • 0-19.99 TL arası siparişlerinizde 2.99 TL
  • 20-29,99 TL arası siparişlerde 4,48 TL
  • 30-49,99 arası siparişlerde 8,26 TL
  • 50 TL ve üzeri siparişler mevcut kg/desi anlaşmasından faturalandırılacak.

Kendi anlaşmasını kullanan satıcılar için durum nedir?

  • 50 TL altı siparişlerinizde sipariş başına Trendyol’a 4,48 TL (KDV Dahil) olarak fatura edilebilecektir.
  • 50 TL ve üzeri siparişlerde herhangi bir değişiklik yoktur. Kargo şirketinizle mevcut anlaşmanız üzerinden devam edebilirsiniz

 

Siz de bu uygulamadan memnunsanız panele girdikten sonra sağ ortada sabit duran ‘Geri Bildirim’ butonundan talebinizi paylaşabilirsiniz.

 

Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir