Trendyol Express Çalışma Saatleri
  1. Anasayfa
  2. Trendyol

Trendyol Express Çalışma Saatleri

0

Trendyol Express çalışma saatleri, e-ticaret satıcılarının ve Trendyol müşterilerinin en çok merak ettiği sorulardan birisi. Trendyol Express Pazar günleri çalışıyor mu? TEX hizmet günleri ve saatleri nelerdir?

Trendyol Express, Trendyol’un iştiraki olan bir lojistik firmasıdır. Normal kargo firmalarına göre daha esnek ve düzenli teslimat hizmeti olan firmadır. Kargo dağıtımlarını kişiler yaptığı için, kargolar gecikme olmadan en hızlı sürede teslim ediliyor.

Trendyol Express Hangi Günler Çalışıyor?

Trendyol Express, Pazartesi’den Cumartesi’ye her gün 09:00 – 18:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Fakat kargo dağıtımlarını kişiler yaptığı için teslimatları mümkün olduğunca hızlı yapmaya çalışmaktadırlar. Yani dağıtıma geç başlayarak akşam saatleri de teslimatı gerçekleştirebilirler.

Trendyol Express Ne Zaman Teslimat/Alım Yapar?

Trendyol Express teslimatı ile ilgili net bir şey söylemek mümkün değil. Bölgenizden sorumlu kişinin o günkü kargo adedine göre süreç değişir. Eğer Trendyol satıcıysanız kendisinin telefonunu alarak kargo alım saatlerini tahmini olarak netleştirebilirsiniz.

Trendyol Express Pazar Günü Çalışıyor Mu?

Trendyol Express, normal şartlarda Pazar günleri çalışmıyor. Fakat, afet gibi olağan dışı durumlarda tatil olması durumunda kargoların birikmesi sebebiyle Pazar günü dağıtım yapmıştır. Bu çok nadir oluşabilecek bir durumdur.

Trendyol Express Bayramda Çalışıyor Mu?

Trendyol Express firması dini bayramlarda çalışmıyor. Dini bayramlar dışındaki resmi bayramlarda ise genelde çalışma yapıyor. İlgili firma çalışma takvimini resmi/dini bayramlardan bir hafta öncesinde satıcılarına ve bize bildirmektedir.

Trendyol Express Müşteri Hizmetleri

Merak ettiğiniz sorular ya da kargonuzun durumu hakkında bilgi almak isterseniz, 0850 759 15 15 nolu telefonu arayabilirsiniz.

 

Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir