Trendyol Kargo Fiyatlarına Zam Geliyor (5 Temmuz)
  1. Anasayfa
  2. Trendyol

Trendyol Kargo Fiyatlarına Zam Geliyor (5 Temmuz)

0

Trendyol‘un 25 Haziran 2021 tarihinde satıcılarına bildirdiği ‘Yeni Kargo Fiyatları’ isimli mailinde yer alan detaylar… Trendyol’un kargo firmaları ile yapmış olduğu anlaşma fiyatlarında 2021 yılının ikinci zammı 5 Temmuz 2021 tarihi itibariyle geçerli olacak.

E-ticaret satıcılarının en mustarip olduğu konulardan birisi olan kargo fiyatlarına ne yazık ki yine zam geliyor. Pazaryerlerindeki kargo fiyatları, bireysel anlaşmalara göre çok daha uygun olsa da iade ve değişim talepleri nedeniyle kargo ücretleri satıcılara büyük bir külfet olmakta.

Pazaryerlerinin kargo anlaşmalarında ekstra bir çalışma yaparak, hatta gerekirse bir miktarını kendisi karşılayacak çalışmalar yapması gerekmektedir… Trendyol’un 25 Haziran 2021 tarihinde satıcılarına göndermiş olduğu “5 Temmuz 2021 İtibarıyla Geçerli Olacak Trendyol Kargo Fiyatları” başlıklı mailinde bu tarihten itibaren geçerli olacak fiyatlar paylaşıldı.

50 TL Baremi Devam Ediyor Mu?

Trendyol göndermiş olduğu mailde 50 TL bareminde herhangi bir değişiklik olmadığını paylaştı. Şuan için herhangi bir zammın olmadığı görülse de birkaç aya yeni baremlerin de uygulanacağını tahmin ediyoruz. Satıcılarımızın 50 TL baremi ve normal kg/desi fiyat değişikliğine karşı aksiyon almasını tavsiye ederiz.

5 Temmuz 2021 Tarihinden İtibaren Geçerli Trendyol Kargo Ücretleri

Tam listeye ulaşmak için tıklayın.

Yeni kargo fiyatlarına göre ürün fiyatlarınızda aksiyon almanızı tavsiye ederiz. Bol satışlar.

 

Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir